• Kim jest Joe Vitale?
 • Książki Joe Vitale

„Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy”

Zarezerwuj miejsce »

Dr Joe Vitale oraz "Klucz do Sekretu" dostępne na DVD!

24 października 2009 w Warszawie, odbyło się seminarium Joe Vitale, na którym na żywo opowiedział o tym, jak Prawo Przyciągania działa w jego życiu. Jeśli nie udało Ci się znaleźć na tym seminarium, możesz teraz zdobyć DVD, z którego dowiesz się na czym polega sekret Prawa Przyciągania i jak może zadziałać także w Twoim życiu. Mało tego, dostępna jest już książka Joe Vitale "Podróże do wnętrza siebie" - po raz pierwszy wydana w Polsce. Joe Vitale streszcza to Prawo w bijącym rekordy popularności na całym świecie filmie "Sekret" słowami:


Możecie mieć, robić lub być, kimkolwiek... chcecie.

Joe Vitale

Dzisiaj masz okazję, możliwość i szansę skorzystać z tego, co umożliwia milionom ludzi na świecie przyciągać do siebie powodzenie, twórcze pomysły, szczęście, tworzyć od zera super dochodowe biznesy i budować milionowe fortuny. Dokładnie tak, jak robią to ludzie opowiadający o sobie w książce i filmie pt. „Sekret”!


Fragment filmu „Sekret”

Dr Joe Vitale jest nie tylko jedną z osób występujących w filmie, lecz również jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych coachów w tej dziedzinie.

Szczególnie teraz, gdy jesteśmy bombardowani i zatruwani propagandą kryzysu, a strach i niepewność są najczęściej zasiewanymi w ludziach uczuciami, gdy faktycznie wiele ludzi zarabia mniej niż jeszcze rok temu, gdy na inwestycjach w "papiery" najczęściej się traci i nawet lokowanie w „mury” nie daje pewności takiej jak kiedyś, politycy, media i inni dodatkowo „wprogramowują” w nasze umysły lęk i poczucie niepewności blokujące energię, kreatywność i promujące obawę przed jutrem.

Właśnie teraz każdemu przyda się pozytywne nastawienie na przyszłość, okazja do uruchomienia twórczego potencjału, drzemiącego w każdym z nas oraz niekonwencjonalne, nowe oraz twórcze sposoby i strategie działania.

Joe Vitale

24 października 2009 w Warszawie ponad 150 osób miało okazję usiąść kilka metrów od Joego Vitale, autora takich książek jak “Klucz do sekretu”, “Prawo Przyciągania”, “Hipnotyczny Marketing” i wielu innych. Joe zdradził im prawdopodobnie największą tajemnicę życia.

Kim jest Dr Joe Vitale?

Dzięki sekretowi, o którym opowiedział, z osoby bezdomnej stał się multimilionerem, do dzisiejszego dnia szczery uśmiech nie schodzi z jego twarzy, robi w życiu to, co kocha, bierze od życia to, co chce, a nie to, co aktualnie jest dostępne, a w czasie snu potrafi zarobić nawet 100 tysięcy dolarów.

...zmiany w moim życiu nabrały tempa i kolorów i przekroczyły moje wyobrażenia.

Andrzej Batko

Dzięki obejrzeniu seminarium z Joe Vitale:

 • poznasz szczegółowe procedury, które decydują o tym, jak szybko Twoje pragnienia mogą się spełnić w Twoim życiu. Czasem drobny szczegół w tym, jak formułujesz swoje cele, może zrobić ogromną róźnicę;
 • odkryjesz nieświadome bloki, które do tej pory utrudniały Ci osiągnięcie tego, czego pragniesz, pomimo że podążasz za wskazówkami z książek i filmu „Sekret”
 • Joe Vitale podzieli się z Tobą prostymi metodami, które pozwoliły mu osiągnąć sukces i przyciągnąć do siebie pieniądze, pracę, która jest jednocześnie pasją i misją, zdrowie i miłość;
 • poznasz wszystkie elementy, które sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce „Sekret” naprawdę działają;
 • zbudujesz osobisty plan przyciągania i zaczniesz działać!


Andrzej Batko i Joe Vitale w Austin w Texasie

Dopóki nie spotkałem osobiście Joego Vitale, myślałem, że lektura jego książek i artykułów dała mi strasznie dużo, jednak dopiero gdy poznałem go osobiście w Warszawie i następnie spędziłem z nim kilka magicznych dni na seminarium Zero Limits w Austin w Teksasie, zmiany w moim życiu nabrały tempa i kolorów i przekroczyły moje wyobrażenia.

To naprawdę działa, pomimo że marzenia wymagają precyzji! Oto, co przyciągnąłem przez ostatni rok:

Mercedes Jacht

Są to tylko rezultaty materialne, bo jak można zilustrować uczucia, z którymi człowiek się budzi, albo bliskość lub przyjaźń, które zyskał?

Andrzej Batko, Instytut Neurolingwistyki, autor m.in. bestsellerowej książki „Sztuki perswazji, czyli język wpływu i manipulacji”,
inicjator i organizator przyjazdu Joego Vitale do Polski!

Jak działa Prawo Przyciągania?
Czego potrzebujesz, aby także osiągnąć efekty?

Być może jednak masz już w swoich zbiorach dziesiątki książek nt. Prawa Przyciągania i mimo to niewiele zmieniło się w Twoim życiu.

I tutaj dochodzimy do sedna. Okazuje się, że Prawo Przyciągania nie zadziała u wszystkich tak samo. Wystarczy, że popełnisz jeden mały błąd, a Twój umysł nie pomoże Ci zrealizować Twoich marzeń. Mimo że bardzo tego chcesz, jakaś część Twojej podświadomości sabotuje Twoje wysiłki.

Joe Vitale przeprowadzi Cię krok po kroku po systemie kreowania bogactwa, szczęścia i wszystkiego, czego sobie zażyczysz. Powie Ci, jakie on popełniał błędy i pomoże Ci ich uniknąć. Tego nie da Ci żadna książka ani film nt. Sekretu. To niewiarygodne, jak personalny kontakt z taką osobą jak Joe może wpłynąć na Twoje życie.

Możemy sobie wybrać, co tylko chcemy, nieważne co.

John Assaraf, amerykański przedsiębiorca, biznes coach, występuje w filmie „The Secret”

Sekret daje Wam to, czego chcecie: szczęście, zdrowie, bogactwo.

Bob Proctor, amerykański mówca motywacyjny, występuje w filmie „The Secret”

Prawdopodobnie stoisz teraz przed poważną próbą. To zapewne nie pierwszy raz w Twoim życiu, kiedy spotykasz się z momentem wyboru. Czytasz właśnie o okazji poznania największego sekretu realizowania marzeń, zastanawiasz się, jakby to było znaleźć się wśród ludzi pozytywnie nastawionych do życia, ukierunkowanych na osiąganie sukcesu.

Biją w Tobie dwie, całkowicie sprzeczne części. Jedna wierząca w Ciebie i Twój sukces, druga zaś panicznie bojąca się zmian. Na szczęście to Ty dokonasz wyboru. A wiesz, dlaczego jest to tak fantastyczne? Bo obejrzenie seminarium Joe Vitale może być dla Ciebie i Twojej przyszłości punktem przełomowym i tylko Ty masz prawo brać za nie odpowiedzialność. Pomyśl najpierw tylko: Czego tak naprawdę chcesz w swoim życiu?

Pomyśl o tym, a to się stanie...

Nieważne, gdzie teraz jesteś. Nie ma miejsca na świecie, na którym nie ujawniałoby się Prawo Przyciągania. Wszędzie, niezależnie od liczby mieszkańców, w każdym miejscu na ziemi, możesz podziwiać ludzi, którzy gdy w coś uwierzą, po upływie pewnego czasu to mają. Wyświetlają ideę w swoim umyśle i po kilku dniach, miesiącach lub latach po prostu to staje się częścią ich życia. Jest to prawo wszechświata, które działa od milionów lat, to prawo to sekret przyciągania.

24 października 2009 roku, w Hotelu Marriott w Warszawie, ponad 150 osób wzięło udział w ekskluzywnym (cena wejściówki wahała się od 1570 zł do 3470 zł!) szkoleniu, na którym ludzie poznali odpowiedź na większość nurtujących ich pytań, a wiele osób uznało to za najbardziej odmieniające ich życie wydarzenie, jakiego jeszcze w Polsce nie było...

Zobacz jak wyglądała atmosfera na seminarium:

Hotel Mariott Hotel Mariott Hotel Mariott
Hotel Mariott Hotel Mariott Hotel Mariott
Hotel Mariott Hotel Mariott Hotel Mariott

Zobacz więcej zdjęć

Jeśli zdecydujesz się zainwestować w to seminarium na DVD, zobaczysz osobę, która uruchomiła w swoim życiu sekret przyciągania i pomoże zrobić Ci to samo. Włączysz nagranie, a Joe Vitale pojawi się na ekranie, wyjdzie na środek sali, uśmiechnie się i...

 • pomoże Ci zebrać i zapisać Twoje cele w taki sposób, że kartka, na której to zrobisz, będzie warta więcej niż szczęśliwy kupon Totolotka. Dowiesz się, że jedno złe sformułowanie może blokować osiąganie Twojego celu przez wiele lat. Znajomi będą błagać Cię, żebyś nauczył ich tej techniki, a gdy Joe wyjedzie z Polski, Ty ucząc innych tej metody, możesz przyciągnąć fortunę.
 • nauczy Cię, jak usunąć nieświadome bloki w Twoim umyśle, które odcinały Cię od sukcesu, gdy był już bardzo blisko. Joe powie Ci, jak w kilku krokach przestawić swój umysł na realizacje marzeń a nie na ich blokowanie.
 • Dowiesz się, jak zaprogramować swój mózg, aby przyniósł Ci to, o co walczysz przez całe życie. Musisz znać tylko dwa parametry: co chcesz mieć i rok, w którym ma się to pojawić.

Joe opowie Ci o tym, jak on zaczynał z niedowierzaniem wprowadzać w życie Prawo Przyciągania. Jak od bezdomnego doszedł do praktyka stosującego sekret przyciągania. Gdy w kilka dni zarobił na wymarzone BMW Z3, stał się prawdziwym fanatykiem Prawa Przyciągania. Testował je wiele razy i nigdy go nie zawiodło. Dlatego podaj mi chociaż jeden powód, dla którego mógłbyś, czy mogłabyś zignorować spotkanie z nim.

Pokonaj wewnętrzne wymówki
i odblokuj swoje życie!

 • Joe Vitale i cały sekret wydają Ci się niewiarygodne? Całe jego życie pokazuje działanie Prawa Przyciągania. Możesz pojechać do jego domu w Austin i zapytać: czy to wszystko udało Ci się osiągnąć stosując Sekret? On wtedy odpowie: Nie, nie byłeś jeszcze w moim garażu.
 • Pamiętaj! Sekret nie polega na tym, że marzysz o domu z basenem i cały dzień wizualizujesz to, leżąc przed telewizorem. Sekretne prawo przyciągania potrzebuje Twojej pracy i pasji i wtedy to prawo przyniesie Ci fortunę z tego właśnie, co robisz w życiu najlepiej.
 • Pojechałbym, ale to zbyt drogo? Teraz, gdy seminarium się już odbyło, możesz obejrzeć je na DVD za 1/10 ceny seminarium. Nadal uważasz, że to za drogo? Z żadnej innej inwestycji nie masz takiego zwrotu - wiary we własne możliwości, energii do działania, uruchomienia Prawa Przyciągania, dzięki któremu będziesz przyciągał do siebie pieniądze, ludzi, zdrowie. Pamiętaj, że pod koniec życia najbardziej żałuje się rzeczy, których się nie zrobiło.
 • To może działa, ale w Stanach. Pozwól mi wyprowadzić Cię z błędu. W Polsce TEŻ TO DZIAŁA. W tym seminarium wzięła udział śmietanka polskich specjalistów od sukcesu, biznesmenów, inwestorów, czy Trenerów NLP. Można śmiało powiedzieć, że znaleźli się tam wyłącznie ludzie, którzy już osiągnęli sukces, lub Ci, którzy chcą go osiągnąć. Ci ludzie stosują Prawo Przyciągania właśnie tutaj w Polskich warunkach i dlatego że wiedzą, że to działa, przyszli na spotkanie z Joe Vitale, żeby poszerzyć swoją wiedzę. Ty możesz to zrobić teraz nie ruszając się z domu.

Weź w tym udział!
Czego doświadczysz oglądając to seminarium?

Weźmiesz udział w unikalnym na skalę Europy wydarzeniu, nie ruszając się z domu. Masz teraz okazję i możliwość zrobienia najpewniejszej inwestycji, czyli zainwestowania w siebie, w swój potencjał i rozwój.

ZAMÓW TERAZ! Zarezerwuj zestaw 4 płyt DVD zawierających nagranie seminarium Dr Joego Vitale „Sekret, Klucz do sekretu i Prawo przyciągania w Warszawie”! Zrób to teraz i skorzystaj z promocyjnej ceny.

Joe Vitale

Godzina spędzona z Dr Joe Vitale, w czasie której urodził się już niejeden dochodowy i niezwykły biznes, jak na przykład grupy Mastermind czy Your Portable Empire, jest warta około 5000$, a często jego klienci chętnie płacą za nią więcej, ponieważ ta inwestycja w siebie i swój biznes zwraca się im błyskawicznie i wielokrotnie!

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli zainwestujesz w to nagranie, a po jego obejrzeniu uznasz, że to jednak nie jest TO, że Prawo Przyciągania nie jest dla Ciebie, że to nie zadziała w Twoim życiu, że Joe Vitale Cię nie przekonał, to ODDAMY CI CAŁĄ ZAPŁACONĄ KWOTĘ.

Możemy Ci to zagwarantować, gdyż głęboko wierzymy, że nawet sceptycy, którzy zainwestują w to seminarium, po jego obejrzeniu będą odmienieni i gotowi do zmiany swojego życia.

Szkolenie Joe Vitale z 2009 roku Pełne nagranie seminarium z Joe Vitale z dnia 24 października 2009 na 4 płytach DVD, zawierające zarówno pierwszą część seminarium zatytułowaną "Law of Attraction" ("Prawo przyciągania") jak i unikalną drugą część "Attract Money NOW!" ("Przyciągaj pieniądze teraz!") dotyczącą prawa przyciągania PIENIĘDZY.

aktualna cena:
297 zł
Nagranie wideo na 3 płytach DVD, stanowiące pełny zapis szkolenia "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy" prowadzonego osobiście przez Joe Vitale, które obyło się 26 czerwca 2010 roku w Warszawie.

Wejdź tutaj, aby przeczytać więcej o szkoleniu z 2010 roku >>

aktualna cena:
297 zł

Kontakt

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice

tel. (032) 2304691
fax. (032) 4446714
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:30.


Dane rejestracyjne spółki:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice
Kapitał zakładowy: 1.150.000 zł

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000295365
NIP: 631-253-46-77
REGON: 240713607

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.