• Kim jest Joe Vitale?
  • Książki Joe Vitale

„Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy”

Zarezerwuj miejsce »

Kim jest Dr Joe Vitale?
Dlaczego jego szkolenia to wielkie wydarzenie?

Jak to możliwe, że Joe Vitale, jeszcze kilkanaście lat temu bezdomny, poprzez swoje inspirujące doświadczenia osobiste, zdobytą wiedzę i zaraźliwy optymizm oraz energię, wraz ze strategiami, technikami i metodami, które promuje, stał się dla wielu ludzi najważniejszą „zwrotnicą” przestawiającą ich życie na zupełnie nowe tory? Joe jest żywym przykładem działania Prawa Przyciągania. Pomimo, że sam doświadczył losu bezdomnego, przyciągnął do siebie to, o czym marzył, stając się sławnym pisarzem, doradcą i multimilionerem. Teraz z pasją przekazuje tę wiedzę innym!

Joe Vitale

Jako wielki zwolennik stałego rozwoju i zdobywania nowej wiedzy czerpał wiele z publikacji i doświadczeń takich ludzi jak Napoleon Hill, P.T.Barnum („Sztuka zdobywania pieniędzy”), czy Wallace D. Wattles (którego publikację „Sztuka Wzbogacania się” (oryg. „Science of Getting Rich”) uważa się za biblię i pierwowzór filozofii związanej z prawem przyciągania).

Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł połączenia Prawa Przyciągania z zasadami rozwoju biznesu oraz nieznanymi powszechnie metodami dochodzenia do osobistego bogactwa. Pierwszy spektakularny sukces to kurs hipnotycznego pisania, który Joe postanowił sprzedać jako internetowy kurs wysyłany za pomocą poczty email.

Jego pomysł, aby wykorzystać pewne zasady hipnozy do pisania zabójczo skutecznych tekstów marketingowych, okazał się na tyle skuteczny, że do dzisiejszego dnia hipnotyczne pisanie przynosi fortuny i stawia na nogi najbardziej zaniedbane biznesy na całym świecie, a Joe Vitale nazywany jest „Ojcem Hipnotycznego Marketingu”.

Amazon.com TOP1! Gdy po raz pierwszy postanowił przetestować Prawo Przyciągania, wysoko postawił sobie poprzeczkę. Zamarzył sobie stać się właścicielem samochodu BMW Z3 i zadał sobie pytanie: "ile osób musi kupić mój kurs bym zaczął cieszyć się tym autem?" Po kilku tygodniach BMW Z3 stało dumnie w jego garażu, a jego publikacja stała się bestsellerem, detronizując na liście księgarni Amazon.com nawet samego Harry'ego Pottera!

Gdy w 2006 roku wystąpił w bijącym rekordy popularności filmie „Sekret” nikt już nie wątpił w to, że Joe Vitale jest osobą posiadającą niezwykły dar inspirowania ludzi do pozytywnych zmian w swoim życiu.

Od tego czasu Joe Vitale był wielokrotnie zapraszany do udziału w takich znanych programach jak „Oprah Winfrey Show”, czy „Larry King”, aby opowiadać o fenomenie sekretu i prawa przyciągania. Nic dziwnego, że seminaria z jego udziałem kosztują na Zachodzie po kilka tysięcy dolarów i ludzie chętnie za nie płacą. Wiedzą po prostu, jak bardzo takie doświadczenie może zmienić ich życie.

Największą siłą Joego Vitale jest fakt, że jest on w 100% praktykiem. Gdy mówi o tym, jak dzięki Prawom Przyciągania rozpoczął drogę od osoby bezdomnej do multimilionera, opowiada o swoich osobistych doświadczeniach. Podaje przykłady z własnego życia i przestrzega przed błędami, które sam popełnił.

Mimo fortuny, którą zgromadził, nadal jest tym skromnym i uśmiechniętym człowiekiem, który stale poszukuje i odkrywa nowe ludzkie ograniczenia i pomaga je przełamać. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą, za którą ludzie biznesu są gotowi zapłacić nawet 5000 dolarów za indywidualne konsultacje. W czasie tych niezwykłych rozmów Joe eksploduje pomysłami, dzięki którym biznesy rozmówców zmieniają się w błyskawicznie rozwijające się maszyny do zarabiania pieniędzy.

Nic dziwnego, że miliony ludzi na całym świecie, które widziały film „The Secret”, tak licznie przybywają na spotkania z Joe Vitale. O jego mocy i fenomenie świadczy fakt, że w Peru na spotkanie z „ludźmi Sekretu” przyszło aż 15 000 osób.

Zjedz obiad z Joe Vitale
Jedyna taka okazja w całej Europie

Dr Joe Vitale zaprasza! Joe Vitale odwiedził Polskę po raz pierwszy w 2006 roku. Był pod wielkim wrażeniem naszego kraju i Polaków, których wówczas poznał. Niestety po 2006 roku jego grafik był niezwykle zapełniony, tak wiele osób chciało go poznać. Udało się go namówić na ponowny przyjazd dopiero w 2009 roku. Po raz kolejny zrobił niesamowite wrażenie na uczestnikach. Tutaj możesz poczytać więcej o tym szkoleniu, a także zamówić DVD, jeśli nie było Cię tam.

Szkolenie, które odbyło się 26 czerwca 2010 roku było wyjątkowe, gdyż Joe zgodził się nie tylko przyjechać w odstępie niewiele ponad pół roku, ale przede wszystkim - przygotować unikalny materiał, na temat, który jedynie zapoczątkował w październiku 2009 roku, dotyczący Prawa Przyciągania Pieniędzy. Była to jedyna taka okazja w całej EUROPIE, aby spotkać się z Joe i wprowadzić widoczne zmiany w swoim życiu (nie tylko finansowym).

Postanowiliśmy postawić na jakość i dlatego liczba miejsc na seminarium była ograniczona. Postanowiliśmy dodatkowo obniżyć cenę wejściówki na to szkolenie (w porównaniu ze szkoleniem z 2009 roku), rezygnując z części naszych zysków, gdyż wierzymy, że decydując się na taki krok sprawiliśmy, że więcej osób odważy się na ten krok, który gwarantuje naprawdę potężne zmiany.

Przede wszystkim chcieliśmy, aby przyszły tylko osoby, którym naprawdę zależy na tym, aby podczas tego jednego, wyjątkowego dnia odmienić całe swoje przyszłe życie.

Przeczytaj cały opis seminarium albo od razu...

... zamów DVD z tego szkolenia w PRZEDSPRZEDAŻY!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Joe Vitale, zapraszamy na jego oficjalną stronę internetową http://www.mrfire.com/.


Zdobądź DVD ze szkolenia z 26 czerwca 2010 roku

Kontakt

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice

tel. (032) 2304691
fax. (032) 4446714
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-14:30.


Dane rejestracyjne spółki:

Złote Myśli Sp. z o.o.
ul. Toszecka 102
44-117 Gliwice
Kapitał zakładowy: 1.150.000 zł

Sąd Rejonowy w Gliwicach,
X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000295365
NIP: 631-253-46-77
REGON: 240713607

W celu poprawnego działania naszego serwisu i wygody jego użytkowników używamy plików cookie (tzw. "ciasteczek"). Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.